Obstarávanie

pracovné odevy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 240,00
Zaplatené:
98.18%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18110000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
154.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

košeľa pánska s výšivkou loga na golieri; košeľa dámska s výšivkou loga na golieri; pánsky sveter; dámsky sveter

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: košeľa pánska s výšivkou loga na golieri - materiál: 70-75% bavlna, 25-30% elasten / lycra, stredne veľký spevnený golier, zapínanie vonkajšie gombíkové vo farbe košele, dlhý rukáv - manžety so zapínaním na 2 gombíky, vrecko na ľavej strane. Golier košele bude mať vyšité logo "iSlovensko" dvojfarebné - oranžovo-šedé., Hodnota / charakteristika: Veľkosti: 3 x M; 24 x L; 22 x XL; 1 x XXL;; Technické vlastnosti: košeľa dámska s výšivkou loga na golieri - materiál: 70-75% bavlna, 25-30% elasten / lycra, stredne veľký spevnený golier, ženský tvarovaný strih, skryté zapínanie na gombíky vo farbe košele, dlhý rukáv, bez vrecka, golier košele bude mať vyšité logo "iSlovensko" dvojfarebné - oranžovo-šedé., Hodnota / charakteristika: Veľkosti: 4 x XS; 8 x M; 6 x L; 5 x XL;; Technické vlastnosti: pánsky sveter: materiál: 100% bavlna, zapínanie na gombíky vo farbe svetra, výstrih V, farba čierna,, Hodnota / charakteristika: Veľkosti: 4 x S; 12 x M; 16 x L; 18 x XL; 4 x XXL;; Technické vlastnosti: dámsky sveter: materiál: 100% bavlna, zapínanie na gombíky vo farbe svetra, výstrih V, farba čierna,, Hodnota / charakteristika: Veľkosti: 3 x XS; 8 x S; 6 x M; 7 x XL; 3 x XXL;

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: košeľa pánska s výšivkou loga na golieri, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: košeľa dámska s výšivkou loga na golieri, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 23; Technické vlastnosti: pánsky sveter, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 54; Technické vlastnosti: dámsky sveter, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 27

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lindák Rastislav-NILTEX 4 3 240,00 0% EUR 7. Jún 2016 111033

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×