Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
130,00
Konečná suma(Bez DPH):
90,27
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo SIGNAL Q-150 (alebo ekvivalent), Hodnota / charakteristika: komfortné kancelárske kreslo v modernom dizajne; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál: hnedá ekokoža; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: podrúčky sú čiastočne očalúnené; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kreslo je vybavené mechanizmom TILT a zároveň je výškovo nastaviteľné; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: celková nastaviteľná výška: 118 - 129 cmnastaviteľná výška sedu: 45 - 56 cmšírka sedu: 65 cmhĺbka sedu: 48 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: obsahuje kolieska; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť do 120 kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo SIGNAL Q-150 (alebo ekvivalent) - hnedé, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Mgr. Viera Janočková - VERA 1 108,33 20% EUR 7. Jún 2016 110979

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×