Obstarávanie

Servis RDG zariadení


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Fakultná nemocnica Trenčín
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
6 000,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
50421200-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Poskytnutie komplexného servisu RDG zariadení, v prípade opravy bez náhradných dielov na obdobie 12 mesiacov; Vykonanie profylaktického typu servisu s odstraňovaním porúch vzniknutých na zariadeniach s nástupom na opravu do 24 hodín od nahlásenia poruchy bez ohľadu na množstvo servisných zásahov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: v cene je zahrnutá štandartná doba pokrytia, práca servisného technika, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: odstránenie zistených nedostatkov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: termín nastúpenia na opravu do, Hodnota / charakteristika: 24 hodín; Technické vlastnosti: kontrola ovládacích prvkov a indikácie, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kontrola mechanických pohybov a posunov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: premazanie mechanických komponentov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: nastavenie koncových vypínacích prvkov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kontrola ochranných vodičov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kontrola konektorových pripojení, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kontrola vysokonapäťových obvodov, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: nastavenie skiagrafických parametrov, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Chiraskop 2000, Jednotka: mesačne, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Skiagrafický komplet CS 3000, Jednotka: mesačne, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Digitálny skiagraf EIDOS 3000, Jednotka: mesačne, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pojazdný RDG JOKER, Jednotka: mesačne, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Skiaskopický RDG Arcovis, Jednotka: mesačne, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MEDIXRAY, s.r.o. 1 7 200,00 20% EUR 6. Jún 2016 110880

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×