Obstarávanie

Ultrazvukový kúpeľ s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 241,66
Zaplatené:
82.77%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31600000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodanie a inštalácia ultrazvukového kúpeľu s príslušenstvom; Ultrazvukový čistič s vyhrievaním – digitálny ultrazvukový čistič s objemom min 9,5 l s frekvenciou 40 kHz a funkciou zníženia amplitúdy akustickej energie minimálne na hodnotu 70 % výkonu pre čistenie citlivých materiálov, s rozmermi tanku minimálne 290 x 240 x 150 (L/W/D), s časovačom minimálne 99 minút, s výpustným ventilom pre čistiacu kvapalinu, s funkciou degasovania (odplynovania) kvapalín a mobilných fáz používaných pre UHPLC, ohrevom až do 69 °C , funkcia automatického zapnutia ultrazvuku pri dosiahnutí nastavenej teploty, alarm prehriatia prístroja, ; veko na prikrytie tanku ultrazvuku, napájanie 230-240.; Doplnkové príslušenstvo: perforovaný zásobník kompatibilný s rozmermi tanku vhodný na priame a nepriame čistenie pomocou ultrazvuku, podporný panel na umiestnenie na dno prístroja slúžiaci na umiestnenie väčších predmetov, kryt na ultrazvuk pre umiestnenie štyroch 600 ml kadičky a tesnením pre kadičky, 600 ml nerezová kadička, 600 ml polypropylénová kadička.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Digitálny ultrazvukový čistič s vyhrievaním – objem min 9,5 l, frekvencia 40 kHz, s ohrevom, časovačom, s funkciami uvedenými vo funkčnej špecifikácii predmetu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Perforovaný zásobník, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Podporný panel na dno prístroja, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kryt pre umiestnenie štyroch 600 ml kadičiek , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Nerezová kadička 600 ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Polypropylénová kadička 600 ml , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 490,00 20% EUR 31. Máj 2016 110436

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×