Obstarávanie

Písací stôl


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
898,00
Konečná suma(Bez DPH):
623,33
Zaplatené:
69.41%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Písací stôl FLEXUS (alebo ekvivalent), Hodnota / charakteristika: výškovo nastaviteľný stôl; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastavenie výšky pomocou elektrického motora ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výškové nastavenie v rozmedzí 680 - 1200 mm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: obsahuje duálne ovládanie, ktoré zaistí väčšiu bezpečnosť pri polohovaní stola; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: otočná priečka so skrytým priestorom umožňuje jednoduché a elegantné vedenie niekoľkých káblov; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: prevedenie: ľavý; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rozmery: dĺžka 1600 x šírka 1200 mm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: celková nosnosť stola min.80 kg ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: podstavec: hliníkovo šedá; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál: lamino - buk

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Písací stôl FLEXUS (alebo ekvivalent), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
A J Produkty a.s. 1 748,00 20% EUR 26. Máj 2016 110131

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×