Obstarávanie

Cestný smerový stĺpik PVC nový


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
41 666,66
Konečná suma(Bez DPH):
31 245,83
Zaplatené:
74.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34920000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
7690.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zabezpečenie bezpečnosti cestnej premávky pri zníženej viditeľnosti a v nočných hodinách

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: PVC; Technické vlastnosti: Vlastnosti materiálu, Hodnota / charakteristika: húževnatý, pružný; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: biela (nie polep); Technické vlastnosti: Prierez materiálu, Hodnota / charakteristika: plochý; Technické vlastnosti: Ohyb stĺpika, Hodnota / charakteristika: s možnosťou vrátenie sa do pôvodnej polohy po prejdení stĺpika autom bez poškodenia; Technické vlastnosti: Odolnosť slnečnému žiareniu, Hodnota / charakteristika: stabilná proti UV žiareniu; Technické vlastnosti: Norma , Hodnota / charakteristika: EN 12899-3 s vlastným certifikátom; Technické vlastnosti: Spätný odrážač, Hodnota / charakteristika: v hornej časti čierna nereflexná a oranžová reflexná fólia; Technické vlastnosti: Prevedenie, Hodnota / charakteristika: s kovovým bodcom

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Dĺžka stĺpika, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 900; Technické vlastnosti: Retroreflexná plocha, Jednotka: cm2, Minimum: 36, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DOSA SLOVAKIA, s.r.o. 5 37 495,00 20% EUR 27. Máj 2016 110103

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×