Obstarávanie

Preprava osôb na výjazdové zasadnutie pracovníkov objednávateľa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
420,00
Konečná suma(Bez DPH):
275,00
Zaplatené:
65.47%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Preprava osôb z Nitry cez Selce a Banskú Bystricu a späť v termíne 16.06.2016.; 2. Prenájom dopravného prostriedku s vodičom.; 3. Vek použitého vozidla neprekročí 10 rokov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Trasa, Hodnota / charakteristika: Nitra - Selce (Fuggerov dvor) - Banská Bystrica - Selce (Fuggerov dvor) - Nitra.; Technické vlastnosti: 2. Termín, Hodnota / charakteristika: 16. júna 2016 (štvrtok).; Technické vlastnosti: 3. Odchod z Nitry z parkoviska objednávateľa, resp. jeho pracoviska, Hodnota / charakteristika: o 8:00 hod.; Technické vlastnosti: 4. Cesta späť - predpokladaný príchod do Nitry, Hodnota / charakteristika: o 22.00 hod.; Technické vlastnosti: 5. Presnú adresu miesta odchodu a príchodu upresní kontaktná osoba objednávateľa., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 6. Požaduje sa výborný technický stav dopravného prostriedku, čistý a uprataný dopravný prostriedok s klimatizáciou, s funkčným vykurovaním., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: 31, Maximum: 35, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viliam Turan TURANCAR 1 330,00 20% EUR 23. Máj 2016 109847

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×