Obstarávanie

Čiastočná oprava valbových striech


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Levice
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
6 595,83
Zaplatené:
65.95%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45261910-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je čiastočná oprava valbových striech na 3 rovnakých objektoch, v ktorých sa nachádzajú sociálne byty.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Výmena krytiny na bytovom dome "A", Hodnota / charakteristika: na ploche 114 m² (viď príloha č. 1); Technické vlastnosti: Výmena krytiny na bytovom dome "B", Hodnota / charakteristika: na ploche 263 m² (viď príloha č. 2); Technické vlastnosti: Výmena krytiny na bytovom dome "C", Hodnota / charakteristika: na ploche 406 m² (viď príloha č. 3); Technické vlastnosti: V každom bytovom dome , Hodnota / charakteristika: 4 bytové jednotky; Technické vlastnosti: Rozmery bytového domu, Hodnota / charakteristika: 38 x 15 m, celková plocha strechy objektu 570 m²; Technické vlastnosti: Poškodenie striech, Hodnota / charakteristika: poškodené latovanie, zvlnená krytina, na niektorých miestach dokonca chýba krytina ; Technické vlastnosti: Ilustrácia skutkového stavu, Hodnota / charakteristika: viď príloha č. 4 a 5

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Demontáž pôvodnej krytiny v rozsahu poškodenia , Jednotka: m², Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 783; Technické vlastnosti: Oprava latovania (podľa potreby), Jednotka: celok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Dodávka a montáž strešnej asfaltovej krytiny - vlnitá, hnedá/červená, ONDULINE basic alebo ekvivalent, Jednotka: m², Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 783; Technické vlastnosti: Odvoz a zneškodnenie pôvodnej krytiny, Jednotka: celok, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
jai group s.r.o. 2 7 915,00 20% EUR 23. Máj 2016 109790

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×