Obstarávanie

Hydraulický olej - Texaco Rando HD 10


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
220,00
Konečná suma(Bez DPH):
148,55
Zaplatené:
67.52%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
09000000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

odporúča sa pre použitie vo všetkých vysoko výkonných, ťažkých nákladných hydraulických systémoch, vrátane vysokej rýchlosti (tlaku lopatkou a zubových čerpadiel a axiálnych piestových čerpadiel); vynikajúca kompatibilita s bronzovými a oceľovými dielmi, všetky typy ventilov a serva

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: objem, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: kinematická viskozita pri 100 °C , Jednotka: mm2/s, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,75; Technické vlastnosti: bod vzplanutia, Jednotka: °C , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 176; Technické vlastnosti: bod tuhnutia, Jednotka: °C , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: -27; Technické vlastnosti: hustota pri 15 °C , Jednotka: kg/l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,846

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Daniel Motyčák AGROPOL 1 178,27 20% EUR 23. Máj 2016 109764

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×