Obstarávanie

Minitrepačka - vortex s príslušenstvom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
400,00
Konečná suma(Bez DPH):
258,33
Zaplatené:
64.58%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42931100-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prístroj bude slúžiť na homogenizáciu a premiešavanie vzoriek umiestnených v skúmavkách s objemom 1,5 ml, 0,2 ml a 96-jamkových mikrotitračných platničkách; Rozsah otáčok: 0 až 3000 kmitov / minPríkon: 30WNapájanie: 230V / 50 HzHmotnosť: do 2,5 kgRegulácia frekvencie kmitania: analógováKontrola kmitania: elektronickáPracovné módy: - spínaný senzor, - kontinuálny Maximálna záťaž: 0,5 kgElektronická ochrana: IP 42; Teplota pracovného okolia: +5°C až do +40°CRozmery (š x h x v): 180 x 220 x 70 mmDetektor prítomnosti skúmavky: ÁnoProtišmykové nožičky: ÁnoPríslušenstvo: Násada pre mikroskúmavky 1,5 ml (19x1,5ml), násada pre 96-jamkové mikrotitračné platničky, univerzálna penová násada upraviteľná podľa požiadaviek zákazníka

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 310,00 20% EUR 20. Máj 2016 109680

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×