Obstarávanie

Železiarsky tovar


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
530,00
Konečná suma(Bez DPH):
277,50
Zaplatené:
52.35%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44316000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tovar určený na zabezpečenie prevádzkových potrieb objednávateľa

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: zámok dverí zadlabávací, roztup 90mm, zádlab 80mm, dózický, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: zámok dverí zadlabávací, roztup 90mm, zádlab 60mm, dózický, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: zámok dverí zadlabávací, roztup 90mm, zádlab 80mm, vložkový, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: zámok dverí zadlabávací, roztup 90mm, zádlab 60mm, vložkový, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: diamantový rezný kotúč Ø350 mm, striedaci otvor 25,4 mm pre rezačky špár na asfalt a betón, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: visací zámok FAB 30H/38 alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WERTEM s.r.o. 2 333,00 20% EUR 20. Máj 2016 109677

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×