Obstarávanie

Kancelárska stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
367,50
Zaplatené:
81.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39110000-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
9.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárska stolička otočná s podrúčkami nová

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Čalúnenie:, Hodnota / charakteristika: čierna látka; Technické vlastnosti: Kríž stoličky:, Hodnota / charakteristika: chrómový; Technické vlastnosti: Podrúčky:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Podrúčky materiál: , Hodnota / charakteristika: plast; Technické vlastnosti: Kolieska materiál:, Hodnota / charakteristika: plast s kovovým strmeňom; Technické vlastnosti: Plynový piest k nastavenie výšky sediaceho, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Operadlo, Hodnota / charakteristika: anatomicky tvarované; Technické vlastnosti: Húpací mechanizmus, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Celková výška:, Jednotka: cm, Minimum: 108, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková šírka:, Jednotka: cm, Minimum: 60, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška operadla:, Jednotka: cm, Minimum: 58, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška sedacej časti nad zemou, Jednotka: cm, Minimum: 49, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 120, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 13, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Záruka , Jednotka: mesiac, Minimum: 24, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CODUM s.r.o. 1 441,00 20% EUR 20. Máj 2016 109562

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×