Obstarávanie

Náhradné diely do áut


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
472,00
Konečná suma(Bez DPH):
207,64
Zaplatené:
43.99%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34330000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pero na nákladné vozidlo Liaz 706 MTSP 27

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: pero predné MTS - 17 listov, šírka 100 mm, Lc 1330 mm (600+730), Vo 160 mm, D 29 mm, váha 72 kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: púzdro oka pera 25x30/100, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: čap predného pera 25 x 160, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: matica čapu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: trmeň 230 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: matica , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: otočný spoj OS 13-AL, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marián Troliga - MT 4 249,17 20% EUR 18. Máj 2016 109366

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×