Obstarávanie

Analytické váhy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
875,00
Konečná suma(Bez DPH):
461,66
Zaplatené:
52.76%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38311100-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

analytické váhy určené na váženie, % váženie, kontrolné váženie, dynamické váženie, výskumné účely; celosklenný ochranný kryt s troma posuvnými dvierkami; model s internou kalibráciou pre zabezpečenie čo najpresnejších výsledkov; libela na prednom panely; možnosť počítania kusov, % váženie; LCD displej s možnosťou prídavného displeja; AC adaptér pre napájanie; komunikácia cez RS232 rozhranie pre zasielanie údajov o ID váhy a hmotnosti vzorky; kovový základ konštrukcie; nerezová vážiaca miska; možnosť váženia na háku

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kapacita - maximálna váživosť, Jednotka: g, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 210; Technické vlastnosti: Odčítateľnosť, Jednotka: mg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,1; Technické vlastnosti: Priemer vážiacej misky, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 90; Technické vlastnosti: Množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Robert Lukoťka REL 3 554,00 20% EUR 17. Máj 2016 109251

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×