Obstarávanie

Detský flexibilný rhino-laryngo-pharyngo fibroskop


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 080,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 560,83
Zaplatené:
83.26%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33168100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Flexibilný endoskop určený pre diagnostiku ochorení laryngu, faryngu a nosohltana u detských pacientov od novorodeneckého veku v počte 1 ks.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Flexibilný rhino-laryngo-pharyngo fibroskop určený pre diagnostiku ochorení laryngu, faryngu a nosohltana u detských pacientov od novorodeneckého veku. Verejný obstarávateľ disponuje doplnkovými technickými zariadeniami k predmetu obstarávania, a to: kamerovou hlavou OLYMPUS VISERA OTV – S7 a zdrojom svetla OLYMPUS EXERA CLE – 145. Z tohto dôvodu musí byť fibroskop plne kompatibilný s týmito zariadeniami bez dodatočne vynakladaných investícii zo strany verejného obstarávateľa. Predmet zákazky požadujeme dodať vrátane príslušenstva svetlovodného kábla. , Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Zorné pole, Jednotka: stupne , Minimum: 75, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Priemer distálneho konca, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 1,8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Priemer flexibilnej časti , Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 2,2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pracovná dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 300, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Ohyb distálneho konca nadol , Jednotka: stupne, Minimum: 130, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Ohyb distálneho konca nahor, Jednotka: stupne, Minimum: 130, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hĺbka ostrosti, Jednotka: mm, Minimum: 2,5, Maximum: 50, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Unique Medical s. r. o. 2 9 073,00 20% EUR 12. Máj 2016 108832

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×