Obstarávanie

Kancelárske stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav merania SAV
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
605,00
Konečná suma(Bez DPH):
282,56
Zaplatené:
46.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
3.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kvalitná ergonomická kancelárska stolička musí byť otočná, anatomická, s odolnými kolieskami a opierkami na ruky. ; Nové, nepoužité, nevystavené, výškovo nastaviteľné, na dlhodobé sedenie v kancelárii.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: celková výška (bez hl. opierky/s hlav. opierkou) : 101-112/119-130 cm , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: šírka sedáku : 51 cm, výška v sede : 44-55 cm, hmotnosť : 16 kg , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: T-synchro : synchónny mechanizmus s posuvom sedadla, umožňuje závislé naklápanie sedadla a operadla. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: podrúčky -výškovo nastaviteľné s podhlavníkom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: hliníkový leštený čierny kríž, mäkčené kolieska, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: pevné priedušné sieťové operadlo čierne a sieťová čierna hlavová opierka, sedadlo čalúnené ( farba látky sedadla: 2 x zelená hrášková, 1x bordová), odolnosť voči predratiu, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárska stolička, kancelárske kreslo so sieťovaným operadlom a sieťovanou hlavovou opierkou., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CODUM s.r.o. 6 339,08 20% EUR 13. Máj 2016 108822

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×