Obstarávanie

Kancelárska regálová skriňa


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Katolícka univerzita v Ružomberku
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
141,00
Konečná suma(Bez DPH):
117,50
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárska regálová skriňa s uzamykaním

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: min. 18mm kvalitaná laminovaná drevotrieska; Technické vlastnosti: farebné prevedenie/odtieň - korpus aj dvierka, Hodnota / charakteristika: buk; Technické vlastnosti: Dvere skrine, Hodnota / charakteristika: dvoj-krídlové s uzamykaním. Po uzamknutí zámok blokuje dvere proti otvoreniu.; Technické vlastnosti: Skrinka v spodnej časti , Hodnota / charakteristika: dve police; Technické vlastnosti: Regál v hornej časti, Hodnota / charakteristika: tri police

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: 1800, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: 900, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: 450, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška sokla, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 40, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 1 141,00 20% EUR 11. Máj 2016 108677

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×