Obstarávanie

Autobusová preprava osôb


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenský hydrometeorologický ústav
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 250,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 144,00
Zaplatené:
91.52%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
60100000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
preprava
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Preprava zamestnancov autobusovou dopravou zo Slovenska do Čiech a naspäť.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Miesto pristavenia autobusu, Hodnota / charakteristika: Bratislava, Jeséniova 17; Technické vlastnosti: Dátum pristavenia, Hodnota / charakteristika: 26. 05. 2016; Technické vlastnosti: Čas pristavenia, Hodnota / charakteristika: 11:00 hod; Technické vlastnosti: Trasa, Hodnota / charakteristika: Bratislava - Brandýs nad Labem ČR (s hygienickými prestávkami na trase); Technické vlastnosti: Predpokladaný čas príchodu Brandýs nad Labem, Sportcentrum Kostelecká 1776, Hodnota / charakteristika: cca 15:30 hod; Technické vlastnosti: Miesto pristavenia (odchod) autobusu, Hodnota / charakteristika: Brandýs nad Labem ČR, Sportcentrum, Kostelecká 1776; Technické vlastnosti: Dátum pristavenia, Hodnota / charakteristika: 29. 05. 2016; Technické vlastnosti: Čas pristavenia, Hodnota / charakteristika: 09:00 hod; Technické vlastnosti: Trasa, Hodnota / charakteristika: Brandýs nad Labem ČR - Bratislava (s hygienickými prestávkami na trase); Technické vlastnosti: Predpokladaný čas príchodu Bratislava, Jeséniova 17, Hodnota / charakteristika: cca 13:30 hod

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet prepravovaných osôb, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: Predpokladaný počet km, Jednotka: km, Minimum: 700, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Autobus, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SATUR TRANSPORT a.s. 5 1 144,00 0% EUR 9. Máj 2016 108577

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×