Obstarávanie

Služby súvisiace s odvozom ostatného odpadu a uloženie na skládku odpadov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 570,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 579,16
Zaplatené:
78.31%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
90510000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
t
Množstvo:
40.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Služby súvisiace s odvozom a uložením ostatného odpadu na skládku odpadov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: cena zahŕňa:, Hodnota / charakteristika: vývoz odpadu za tonu, resp. za jeden vývoz veľkoobjemového kontajnera do 10 m3 + zákonný poplatok ; Technické vlastnosti: cena:, Hodnota / charakteristika: pri stanovení ceny vychádzať z maxima stanoveného v technickej špecifikácii predmetu zákazky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: objemný odpad k.č. 20 03 07, Jednotka: t, Minimum: 28, Maximum: 40, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: objem vlastného kontajnera, Jednotka: m3, Minimum: , Maximum: 10, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: frekvencia vývozu dodávateľom služieb, Jednotka: kontajner, Minimum: 43, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: mesačná frekvencia vývozu dodávateľom služieb, Jednotka: kontajner, Minimum: 2, Maximum: 5, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marius Pedersen, a.s. 1 4 295,00 20% EUR 9. Máj 2016 108494

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×