Obstarávanie

laserové farebné multifunkčné zariadenie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
350,00
Konečná suma(Bez DPH):
266,25
Zaplatené:
76.07%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30232110-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

laserové farebné multifunkčné zariadenie Procesor: 800 MHzPamäť: 256 MBTypická spotreba v zapnutom stave: 397 W Rozhranie tlačiarne: USB, LAN Funkcia: kopírovanie a skenovanie, automatická obojstranná tlač (duplex), faxRozlíšenie skeneru: 1 200 DPI Rýchlosť skenovania: 19,5 str./min Funkcie skeneru: automatický podávač, obojstranný automatický podávač Farba: šedá ; Tlačové parametre Maximálne rozlíšenie tlače: 600 DPI Vstupný zásobník: 250 ks Výstupný zásobník: 150 ks Rýchlosť farebnej tlače: 20 str./min Rýchlosť čiernobielej tlače: 20 str./min Doba tlače prvej strany (čb tlač): 16,5 s ; Spotreba v Stand-by 17,6 W Displej dotykový Maximálne mesačné zaťaženie: 40 000 str./mesiac; Rozmery: hĺbka 484 mm , šírka 420 mm , výška 500 mm Hmotnosť: 28,9 kg (HP LaserJet Pro 400 color MFP M476dn alebo ekvivalent)

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SERVISUJEM, s. r. o. 8 319,50 20% EUR 5. Máj 2016 108271

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×