Obstarávanie

Interiérové vybavenie – skrinky na triedenie pošty, rokovacie stoly a stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hlavné mesto SR Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
21 202,52
Konečná suma(Bez DPH):
7 985,41
Zaplatené:
37.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zabezpečenie triedenia internej a externej pošty - nahradenie existujúcich poštových skriniek novými a zároveň zvýšenie bezpečnosti obehu dokumentov a zabezpečenie rokovacieho nábytku do rokovacích miestností pre potreby verejného obstarávateľa, nákup textilných výrobkov s nízkou úrovňou toxických látok s uprednostnením výrobkov s malým vplyvom na životné prostredie pri výrobe a vyrobené z vlákien vyrobených s minimálnym množstvom pesticídov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Skrinka na triedenie pošty - 1ks, Hodnota / charakteristika: Rozmer skrinky max.: V 1800 x Š 2600 x H 450 mm. ; Technické vlastnosti: Skrinka na triedenie pošty rozdelená do uzamykateľných priehradiek s otvormi na listy. Minimálny počet priehradiek je 50. Dvierka priehradiek sa otvárajú smerom nadol alebo do strany. Dvierka priehradiek sú vybavené cylindrickým zámkom s 3 kľúčikmi. Od všetkých priehradiek budú 2 univerzálne kľúče, ktoré umožnia otvorenie všetkých priehradiek. Na každé dvierka priehradky budú upevnené rámiky s možnosťou vymenia štítku pre prehľadné označenie. Prvá priehradka od spodku musí byť vo výške minimálne 0,36m a posledná maximálne 1,8m. Farebné prevedenie buk., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rokovací stôl - 10 ks, Hodnota / charakteristika: Rozmer: 2200x1200x762mm; Technické vlastnosti: Tvar stola je obdĺžnik, z každej strany stola je možné sedenie s uložením nôh pod stôl, stolové dosky a nohy sú vyrobené z DCP hrúbky 38 mm, stolová doska je po obvode vybavená dvojfarebnou akrylovou 3D hranou, odolnou proti úderom, podnož je olepená hranou ABS hrúbky 2 mm, lub stola je z DCP 18 mm s hranou ABS 0,5 mm z viditeľnej strany, stôl je inštalovaný na dekoračných rektifikačných nôžkach D = 55 mm. Farebné prevedenie tmavý orech., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rokovací stôl - 1ks, Hodnota / charakteristika: Rozmer: 4000x2000x736mm; Technické vlastnosti: Rokovací stôl pre 10 ľudí, stôl môže byť poskladaný z viacerých častí, základ stola je obdĺžnik s ukončením v tvare polkruhu, stoly majú hrúbku 38mm, stolové dosky a boky stolov sú opatrené ABS hranou o sile 2mm, na svetle nemení farbu. Farebné prevedenie tmavý orech., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rokovací stôl - 1 ks, Hodnota / charakteristika: Rozmer: 4000x2000x736mm; Technické vlastnosti: Rokovací stôl pre 10 ľudí, stôl môže byť poskladaný z viacerých častí, základ stola je obdĺžnik s ukončením v tvare polkruhu, stoly majú hrúbku 38mm, stolové dosky a boky stolov sú opatrené ABS hranou o sile 2mm, na svetle nemení farbu. Farebné prevedenie orech., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Rokovacie stoličky - 30 ks, Hodnota / charakteristika: Rozmery minimálne: šírka 550mm, hĺbka 750mm, výška 770mm, nosnosť min. 120kg; Technické vlastnosti: Čalúnené kreslo s dreveným podnožím, s odolnosťou min. 100 000 cyklov, gramáž látky min. 350g/m, požiarna odolnosť podľa EN 1021 /1-2/, svetelná odolnosť podľa UNI EN ISO 105-B02, farebné prevedenie čalúnenia krémová, farebné prevedenie dreva tmavý orech., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Stálofarebnosť na svetle - Minimálne stupeň 4 – 5 pre nábytkové textílie. Overenie: Všetky výrobky musia byť testované podľa normy ISO 105 B02 alebo ekvivalentnej., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marián Uhlár 8 9 582,50 20% EUR 4. Máj 2016 108218

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×