Obstarávanie

Kreslo kancelárske otočné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
630,00
Konečná suma(Bez DPH):
346,51
Zaplatené:
55.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33193120-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
7.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: - sedacia časť, Hodnota / charakteristika: ergonomicky tvarovaná, výškovo nastaviteľné; Technické vlastnosti: - chrbtová opierka, Hodnota / charakteristika: ergonomicky tvarovaná, vysoká, pevná; Technické vlastnosti: - celočalunená, poťahový materiál / farba, Hodnota / charakteristika: pevná látka/ čierna; Technické vlastnosti: - podrúčky , Hodnota / charakteristika: plastové; Technické vlastnosti: - regulácia výšky sedenia, Hodnota / charakteristika: plynulá na vzduchovom pieste; Technické vlastnosti: - piest zabezpečujúci reguláciu výšky sedenia a zabraňujúci postupnému klesaniu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - spodná ružica kresla , Hodnota / charakteristika: chromová; Technické vlastnosti: - univerzálne kolieska na tvrdú podlahu aj kobercové krytiny, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo otočné, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: rozmery (š/h/v), Jednotka: cm, Minimum: 31/66/104, Maximum: 61/66/113, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: - nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 80, Maximum: 110, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 4 415,82 20% EUR 4. Máj 2016 108101

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×