Obstarávanie

Skriňa ProOffice 80 x 45 x178


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
UNIVERZITA J. SELYEHO
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
351,00
Konečná suma(Bez DPH):
201,39
Zaplatené:
57.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Skrine nové, nepoužité, nevystavené - do kancelárie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Hodnota / charakteristika: Korpusy sú vyrobené z jedného farebného odtieňa LTD s hrúbkou 18 mm s ABS hranou 1 mm, chrbty skríň sú vyrobené z LTD s hrúbkou 8 mm; Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Hodnota / charakteristika: Vzhľadom k obojstrannej pohľadovej úprave chrbtov sú vhodné aj na umiestnenie do priestoru; Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Hodnota / charakteristika: Pevnosť a stabilita sú zaručené kvalitným technickým riešením. Drevené police sú upevnené pomocou kovových tŕňov, zamedzujúcich ich nežiaducemu vysunutiu; Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Hodnota / charakteristika: Vďaka ABS hranám sú skrine vysoko odolné proti mechanickému poškodeniu a je zvýšená odolnosť LTD voči nadmernej vlhkosti; Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Hodnota / charakteristika: Dôležitou vlastnosťou drevených skríň je rektifikácia 15 mm; Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Hodnota / charakteristika: farba: buk

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Jednotka: ks , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Skriňa ProOffice 80 x 45 x 178, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80 x 45 x 178

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LINEA SK spol. s r.o. 2 241,67 20% EUR 2. Máj 2016 107950

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×