Obstarávanie

Špeciálne čistiace prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné rehabilitačné centrum
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 411,20
Konečná suma(Bez DPH):
979,91
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39830000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
predmet zákazky podľa špecifikácie celkom
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Čistiace prostriedky určené pre špeciálne čistenie v podmienkach stravovacej prevádzky.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Použitie:, Hodnota / charakteristika: Vysokokoncentrovaný, tekutý umývací prostriedok do priemyselných umývačiek riadu s automatizovaným použitím, obzvlášť účinný na škvrny od čaju, kávy a veľmi silných nečistôt.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Zaručuje dôkladné vyčistenie riadu v jednom umývacom procese. Ekologicky certifikovaný. Neobsahuje NTA, EDTA, CHLÓR. Vôňa: bez vône a zápachu; Technické vlastnosti: Ekologická certifikácia: , Hodnota / charakteristika: Vyžaduje sa eco certifikácia produktu podľa Nordic Swan.; Technické vlastnosti: Servis: , Hodnota / charakteristika: Vyžaduje sa servis dávkovacieho systému Ecodos s vodivostnou sondou pracovníkom v predpísanej dimenzii.; Technické vlastnosti: Koncentrácia: , Hodnota / charakteristika: hydroxid sodný: 5-10 %, polyakryláty 5-10 %, sekvestranty 1-5 %, polykarboxyláty 5-15 %

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Ekologicky certifikovaný umývací prostriedok do umývačky riadu - Topmatic Clean, balenie 25 kg, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ECOLAB s.r.o. 1 1 175,90 20% EUR 28. Apríl 2016 107779

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×