Obstarávanie

AIO - počítač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 480,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 499,15
Zaplatené:
71.81%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Typ zostavy All-in-one PC Uhlopriečka displeja 23"Rozlíšenie displeja 1920 × 1080Technológia obrazu IPS; Procesor: Frekvencia procesoru 2,3 GHz (2 300 MHz)Počet jadier procesoru 2×Cache procesoru 3 MBMax TDP 15 WHyperThreading, Model so zníženou spotrebou, Podpora Virtualizácie ; Grafická karta: NVIDIA GeForce 920A; Operačná pamäť: Kapacita pamäte 4 GBFrekvencia pamäte 2 133 MHzTyp pamäte DDR4; Disk:Typ úložiska HDD Kapacita 1 000 GB (1 TB); Operačný systém: Windows 10 Home; Základná doska: Počet slotov RAM 2ks; Výstupy: 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, HDMI, LAN,; Základná výbava: Bluetooth, Čítačka pamäťových kariet, Optická mechanika, Webová kamera, Wi-Fi; Farba: BielaMechanika DVD±RW: ánoZákladné príslušenstvo: Myš, KlávesnicaZáruka min 24 mesiacov; (F0BY005MCK Lenovo IdeaCentre 300 White) alebo ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: AIO - počítač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 3 2 998,99 20% EUR 28. Apríl 2016 107685

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×