Obstarávanie

Výdreva montážnych jám


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
850,00
Konečná suma(Bez DPH):
566,66
Zaplatené:
66.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44191000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výroba fošní na zakrytie montážnych jám v dielňach

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: výroba dubových fošní rozmerov - hrúbka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: výroba dubových fošní rozmerov - šírka, Jednotka: cm, Minimum: 15, Maximum: 25, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výroba dubových fošní rozmerov - dĺžka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: počet kusov montážnych jám, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: rozmer montážnej jamy, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8 x 1; Technické vlastnosti: celkový objem, Jednotka: m3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Jozef NOVÁK 1 680,00 20% EUR 27. Apríl 2016 107550

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×