Obstarávanie

Diagnostická súprava na vyšetrenie alergie in vitro založenej na princípe aktivácie bazofilov v plnej krvi vybranými alergénmi.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 783,63
Zaplatené:
90.5%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súb.
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diagnostická súprava je určená na vyšetrenie včasného typu alergických reakcií človeka. Test je založený na princípe aktivácie bazofilov v plnej krvi vybranými alergénmi. Aktivácia bazofilov sa prejaví expresiou CD63 a CCR3 na povrchu buniek, čo je merateľné prietokovým cytometrom. Vzorka krvi musí byť odobraná z cievy pacienta na antikoagulačnú látku K-EDTA. Každý pacient má pri vyšetrení založené nasledovné testy podľa skúmaviek: kontrola pozadia, stimulačná kontrola s anti-FcεRI, stimulačná kontrola s fMLP, testované alergény podľa ordinácie lekára.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: K položke 2: Minimálny rozsah alergénov:včelí jed, osí jed, jed sršňa, Penicilin V, Cefuroxim, Ceftriaxon, Trimethoprim, Ciprofloxacin, Clarithromycin, Amoxicilin s kys. klavulanovou, Clindamycin, Ibuprofen, Dipyrone/metamizole, Lidocain, vaječné bielko, vaječné žĺtko, kravské mlieko, Alfa – laktalbumín, Beta- laktoglobulin, Kazeín, broskyňa, sezam, nARA H 1 arašid, nARA H 2 arašid, nARA H 6 arašid, Tartrazine, Methylene Blue, Sodium-Nitrite, Amaranth, Erythrosine, Indigo Carmine, Sorbic acid, Glutaman, , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: K položke 2: Minimálny počet alergénov: Potravinové farbivá I mix (CE104,CE110,CE122,CE123,CE124), Potravinové farbivá II mix (CE127,CE131,CE132,CE151), Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava na meranie aktivácie bazofilov in vitro musí byť určená najmenej na 100 reakcií a musí obsahovať: Stimulačný pufer s obsahom kalcia, heparínu a IL3, Stimulačnú kontrolu s anti-FcεRI, Stimulačnú kontrolu s fMLP, Lyzačné činidlo, Premývací pufer, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Alergény: súčasťou k dodávke diagnostickej súpravy musia byť tekuté proteínové alergény alebo lyofilizované liekové a chemické alergény validované pre diagnostickú súpravu uvedenú v bode 1. Jedno balenie alergénu musí byť určené najmenej pre 3 testy. Alergény musia mať možnosť byť voliteľne objednávané podľa zoznamu s uvedením ich jednotlivých cien., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 140

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
G Trade s.r.o. 1 8 562,00 10% EUR 26. Apríl 2016 107438

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×