Obstarávanie

Nože na traktorovú kosačku MORIS a ORSI


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
700,00
Konečná suma(Bez DPH):
243,05
Zaplatené:
34.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16310000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nože sú určené na strojné kosenie priekop pri letnej údržbe ciest

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: nôž MORIC DOC dĺžka, Hodnota / charakteristika: 140 mm; Technické vlastnosti: nôž MORIC DOC šírka, Hodnota / charakteristika: 75 mm; Technické vlastnosti: nôž MORIC DOC hrúbka, Hodnota / charakteristika: 8 mm; Technické vlastnosti: nôž MORIC DOC priemer otvoru, Hodnota / charakteristika: 26 mm; Technické vlastnosti: nôž ORSI BA 500 PZ-125 dĺžka, Hodnota / charakteristika: 140 mm; Technické vlastnosti: nôž ORSI BA 500 PZ-125 šírka, Hodnota / charakteristika: 75 mm; Technické vlastnosti: nôž ORSI BA 500 PZ-125 hrúbka, Hodnota / charakteristika: 8 mm; Technické vlastnosti: nôž ORSI BA 500 PZ-125 priemer otvoru , Hodnota / charakteristika: 16 mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: nôž MORIS DOC 400, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 44; Technické vlastnosti: nôž ORSI BA 500 PZ-125, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 48

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Jaroslav Vašulín 2 291,66 20% EUR 26. Apríl 2016 107420

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×