Obstarávanie

Vysokotlakový čistič s ohrevom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
666,66
Zaplatené:
55.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42995000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vysokotlakový profesionálny čistič s ohrevom vhodný na umývanie nákladných automobilov a pracovných strojov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: systém proti skrúcaniu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: vypínanie tlaku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: vysokotlaková hadica dĺžky 10 m, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: ručná striekacia pištoľ, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: pracovný nadstavec 550 mm, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: napájacie napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: prietok, Jednotka: l/hod, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 450; Technické vlastnosti: tlak, Jednotka: Mpa, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11; Technické vlastnosti: max. teplota, Jednotka: °C , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: príkon, Jednotka: kW, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,2; Technické vlastnosti: objem palivovej nádrže, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6,5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Narimex, spol. s r.o. 7 800,00 20% EUR 26. Apríl 2016 107409

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×