Obstarávanie

Dodanie protokolárnych predmetov


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 726,40
Konečná suma(Bez DPH):
2 152,08
Zaplatené:
37.58%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30199762-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1460.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Obstarávané predmety budú slúžiť ako prezentačné predmety.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.Menovky na batožinu:, Hodnota / charakteristika: - z jednej strany má priehľadnú fóliu, druhá strana je nepriehľadná jednofarebná a bez vzorov, určená na potlač loga ; Technické vlastnosti: 1.Papierový štítok:, Hodnota / charakteristika: - s identifikačnými údajmi je súčasťou menovky a zasúva sa do plastového obalu; Technické vlastnosti: 1.Identifikačný štítok , Hodnota / charakteristika: - obsahuje minimálne nasledovné údaje: name, address, city/ state/zip, phone; Technické vlastnosti: 1.šnúrka na uchytenie, Hodnota / charakteristika: - z PVC, dĺžka šnúrky min. 110 mm – max. 130 mm; Technické vlastnosti: 1.Farba:, Hodnota / charakteristika: - biela; Technické vlastnosti: 1.Potlač:, Hodnota / charakteristika: - dvojfarebná potlač (modrá,červená) technológiou tampoprint vo veľkosti min. 95–max.100 mm x min.52-max.58 mm ; Technické vlastnosti: 1.Ilustračný obrázok č.1, Hodnota / charakteristika: - je zobrazený v Prílohe č.1; Technické vlastnosti: 2.Dáždniky:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2.Palicový dáždnik s automatickým otváraním, Hodnota / charakteristika: - neskladací; Technické vlastnosti: 2.Konštrukcia:, Hodnota / charakteristika: - kovová, palicová; Technické vlastnosti: 2.Držadlo:, Hodnota / charakteristika: - drevené; Technické vlastnosti: 2.Rúčka zakrivená:, Hodnota / charakteristika: - drevená; Technické vlastnosti: 2.Špička:, Hodnota / charakteristika: - drevená; Technické vlastnosti: 2.Farba:, Hodnota / charakteristika: - modrá tmavá, referenčný odtieň Pantone 534 C; CMYK C095 M074 Y007 K044; Technické vlastnosti: 2.Materiál:, Hodnota / charakteristika: - polyester 190 T- zložený z 8 panelov; Technické vlastnosti: 2.Potlač:, Hodnota / charakteristika: - jednofarebná potlač (biela) technológiou sieťotlač/transfer vo veľkosti min. 280 mm x 210 mm, s potlačou loga na 1 paneli ; Technické vlastnosti: 2.Celkové množstvo dáždnikov bude potlačené dvomi rôznymi variantmi loga , Hodnota / charakteristika: - 500 ks s potlačou variant č. 1 a 500 ks s potlačou variant č. 2; Technické vlastnosti: 2.Ilustračný obrázok č.2, Hodnota / charakteristika: - je zobrazený v Prílohe č.2

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1.Menovky na batožinu s potlačou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 460; Technické vlastnosti: Rozmer:dĺžka x šírka, Jednotka: mm, Minimum: 105 x 60, Maximum: 110 x 65, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Váha:, Jednotka: g, Minimum: 20, Maximum: 30, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2.Dáždniky s potlačou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: Priemer otvoreného dáždnika: , Jednotka: cm, Minimum: 105, Maximum: 110, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka dáždnika: , Jednotka: cm, Minimum: 89, Maximum: 95, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Cherry Promotion, s.r.o. 5 2 582,50 20% EUR 26. Apríl 2016 107320

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×