Obstarávanie

Opakované oboznamovanie obsluhy ručných motorových píl, krovinorezov a vyžínačov, plošiny


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
940,00
Konečná suma(Bez DPH):
900,00
Zaplatené:
95.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
80500000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Opakované oboznamovanie obsluhy ručných motorových píl, obsluhy krovinorezov a obsuhovateľov pohyblivých pracovných plošín

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: opakované oboznamovanie obsluhy plošiny, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: obsluha zdvíhacích zariadení - obsluhovateľov pohyblivých pracovných plošín na podvozku s motorovým pohonom v zmysle STN EN 280, Jednotka: vyuč. hodina, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: opakované oboznamovanie obsluhy krovinorezov a vyžínačov, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 56; Technické vlastnosti: obsluha krovinorezov a vyžínačov v zmysle zákona NR SR č.124/2006 Z.z. o BOZP v platnom znení, Jednotka: vyuč. hodina, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: opakované oboznamovanie obsluhy ručnej motorovej píly, Jednotka: osoba, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 26; Technické vlastnosti: obsluha ručných motorových píl pri ťažbe a pri inej činnosti dreva, Jednotka: vyuč. hodina, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Juraj Jaďuď 1 900,00 0% EUR 21. Apríl 2016 107203

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×