Obstarávanie

Kompaktné elektrické miešadlo na rozmiešanie hmôt


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
100,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
43413000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kompaktné elektrické miešadlo určené na rozmiešanie hustých, väzkých alebo viaczložkových hmôt

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: funkcia Soft start, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: dvojstupňová prevodovka (7-polohový otočný regulátor), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: dvojbodový bezpečnostný spínač, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 3,7 m prípojný elektrický kábel H07 RN-F, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: obojručná rámová rukoväť s mäkkou tlmiacou vložkou, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: trieda ochrany, Hodnota / charakteristika: II; Technické vlastnosti: druh krytia , Hodnota / charakteristika: IP 20; Technické vlastnosti: rozmery cca, Hodnota / charakteristika: 920x370x255 mm; Technické vlastnosti: 2 špirálové miešacie koše s priemerom cca, Hodnota / charakteristika: 135 x 600 mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: motor, Jednotka: W, Minimum: 1800, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 10,22, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: stranové klúče, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×