Obstarávanie

Darčekové poukážky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 620,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 599,04
Zaplatené:
98.7%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30199750-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
89.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

univerzálne využitie darčekových poukážok - kultúrne a športové podujatia, nákup drogérie, kozmetiky, liekov a vitamínov, elektroniky, kníh, oblečenia, obuvi, vzdelávanie, wellness, prípadne iné využitie; darčekové poukážky vo forme darčekových kupónov zodpovedajúce všetkým právnym predpisom na kvalitu a hygienu tlače a predpisom o ceninách

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: platnosť darčekových poukážok od momentu obdržania do 31.12. 2016, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: požadujeme platnosť poukážok v minimálne 1500 prevádzkach na celom Slovensku, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Požadovaná nominálna hodnota darčekových poukážok, Hodnota / charakteristika: 10 EUR a 20 EUR; Technické vlastnosti: Poukážky požadujeme :, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - 18 ks poukážok v hodnote 10 EUR, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - 71 ks poukážok v hodnote 20 EUR, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o 2 1 599,04 0% EUR 21. Apríl 2016 107078

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×