Obstarávanie

Čistiace, dezinfekčné, pracie a hygienické prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Zariadenie pre seniorov a domov sociálnych služieb vo Svidníku, SNP 4
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
550,00
Konečná suma(Bez DPH):
321,50
Zaplatené:
58.45%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33700000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
242.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výrobky na čistenie, upratovanie, umývanie, pranie

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Aviváž 2 l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40 ks; Technické vlastnosti: Hubka na riad 1bal/10ks, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10 bal; Technické vlastnosti: Tekutý bieliaci prostriedok s dezinf. účinkom 1L, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40 ks; Technické vlastnosti: WC kefy, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30 ks; Technické vlastnosti: Jednorazové rukavice - mikrotenové (UNA) veľ. 9, 100ks /bal, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2 bal; Technické vlastnosti: Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok na báze KAZ so zabrzdenou penivosťou určený na čistenie a dezinfekciu plôch. Neobsahuje aldehydy a chlór. 5l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15 ks; Technické vlastnosti: Vôňka - éterický olej do do vonných lámp, rôzna vôňa, 10 ml , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30 ks; Technické vlastnosti: Upratovací papier (policový papier) 10bm x 50cm širka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20 ks; Technické vlastnosti: Stierka na okná 20 cm , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5 ks; Technické vlastnosti: Tekuté mydlo glycerín 5l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10 ks; Technické vlastnosti: Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok na podlahy, chodby, kúpeľne, hygienické zariadenia, svieža vôňa 1l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40 ks

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Magdaléna Kokoruďová - REPROS 8 385,80 20% EUR 19. Apríl 2016 106852

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×