Obstarávanie

Tonery do laserových tlačiarní.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
Konečná suma(Bez DPH):
1 850,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30125110-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

tlač dokumentov

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Renovovaný toner Q2612A , Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 5, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Renovovaný toner HP CE285A, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 15, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Renovovaný toner HP CE283A, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 8, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Originálny toner Q2612A , Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Originálny toner HP CE285, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 30, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Originálny toner HP CE283, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Originálny toner Q5949, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 3, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Originálny toner HP C7115A, Jednotka: ks, Minimum: 1, Maximum: 3, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CLEAN TONERY, s.r.o. 8 1 850,00 0% EUR 22. Apríl 2016 106799

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×