Obstarávanie

Projektor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave, Účelové zariadienia Študentské domovy a jedálne
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
11 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 405,83
Zaplatené:
65.53%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38652120-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Projektory budú slúžiť pri vyučovaní študentov MTF.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technológia, Hodnota / charakteristika: DLP; Technické vlastnosti: Rozlíšenie, Hodnota / charakteristika: 1024 × 768; Technické vlastnosti: Svietivosť, Hodnota / charakteristika: 3 400 lm; Technické vlastnosti: Kontrast, Hodnota / charakteristika: 18 000:1; Technické vlastnosti: Rozhranie, Hodnota / charakteristika: HDMI, D-SUB, USB 2.0, Komponentný, Kompozitný, LAN, Audio jack výstup, Audio jack vstup; Technické vlastnosti: Minimálna uhlopriečka, Hodnota / charakteristika: 70 cm (27,56 "); Technické vlastnosti: Výbava a funkcie, Hodnota / charakteristika: Diaľkové ovládanie, Reproduktory, ECO režim, Full 3D, DLP Link (3D); Technické vlastnosti: Výkon lampy, Hodnota / charakteristika: 210 W; Technické vlastnosti: Maximálna spotreba, Hodnota / charakteristika: 249 W; Technické vlastnosti: Hlučnosť, Hodnota / charakteristika: 29 dB

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Projektor Optoma X350 , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
mediatip.sk, s. r. o. 12 8 887,00 20% EUR 15. Apríl 2016 106721

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×