Obstarávanie

Motorový olej - M8AD


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
335,00
Konečná suma(Bez DPH):
181,66
Zaplatené:
54.22%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
09000000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

je určený na celoročné mazanie benzínových a dieselových štvortaktných motorov automobilov; umožňuje veľmi dobré štartovanie motorov pri nízkych teplotách a zároveň ma značnú rezervu viskozity pre letné obdobie

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: objem - 200l = 1 sud, Jednotka: l (sud), Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200 (1); Technické vlastnosti: kinematická viskozita pri 100 °C , Jednotka: mm2/s, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 17,5; Technické vlastnosti: bod vzplanutia, Jednotka: °C , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 229; Technické vlastnosti: bod tekutosti, Jednotka: °C , Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: -27; Technické vlastnosti: popol, Jednotka: % hm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,59

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Tomaš Teniak TENAOIL 2 218,00 20% EUR 14. Apríl 2016 106627

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×