Obstarávanie

Invertor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
230,00
Konečná suma(Bez DPH):
159,71
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31155000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

zvárací invertor určený pre zváranie jednosmerným prúdom obalenými elektródami a metódou TIG- Lift Arc s jednoduchým ovládaním, jednoduchou reguláciou, nízkou spotrebou elektrickej energie so zváraním elektródou do pr. 4,0mm- pripojením na generátor (zváranie v teréne) + sada profesionálnych 25kových MMA káblov, štít, kladivo/kefa, balíček rutilových a bázických elektród.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: automatická tepelná ochrana proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou a prepäťová ochrana, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: HOT START - jednoduché zapálenie oblúka, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: ARC FORCE- optimalizuje stabilné horenie oblúka, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: ANTI STICK- proti pritaveniu elektródy, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: používané elektródy, Hodnota / charakteristika: rutilové, bázické, inoxové, liatinové, hliníkové, ; Technické vlastnosti: krytie , Hodnota / charakteristika: IP 21; Technické vlastnosti: váha, Hodnota / charakteristika: 5.2000; Technické vlastnosti: rozmer, Hodnota / charakteristika: 440x215x330

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: vstupné napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: príkon, Jednotka: KVA, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7,1; Technické vlastnosti: napätie na prázdno, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 70; Technické vlastnosti: prúdový rozsah, Jednotka: A, Minimum: 10, Maximum: 200, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: zaťažovateľ 60%, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: zaťažovateľ 100%, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 155; Technické vlastnosti: priemer elektród, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 4,0, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WARGAS s.r.o. 1 191,66 20% EUR 7. Apríl 2016 106052

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×