Obstarávanie

Akumulátory


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
417,00
Konečná suma(Bez DPH):
253,44
Zaplatené:
60.77%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Použitie v nákladných automobiloch MAN a v osobných motorových vozidlách.; Požadujeme dodať nové akumulátory, ktoré sú vysoko prevádzkovo bezpečné a ekologické, s jednoduchou manipuláciou, s veľmi nízkym samovybíjaním a dlhou skladovateľnosťou

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Akumulátor 12V/155Ah/800A, Hodnota / charakteristika: s technológiou mriežok

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Akumulátor 12V/155Ah/800A, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: - najväčší možný rozmer (dĺžka/šírka/výška), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 510/170/205; Technické vlastnosti: Autobatéria 12V/44Ah/440A napr. VARTA BLUE dynamic alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Autobatéria 12V/77Ah/780A napr. VARTA SILVER dynamic alebo ekv., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Daniel Motyčák AGROPOL 2 304,13 20% EUR 6. Apríl 2016 106011

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×