Obstarávanie

Laboratórne prístroje, vybavenie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 964,70
Konečná suma(Bez DPH):
1 964,70
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celý rozsah
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

analýza vzoriek vody

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: "Digitálny vortex s funkciou impulzného miešania,špecifikácia: dotykový a kontinuálny režim, možnosť prepnutia do režimu impulzného miešania v nastavenom časovom intervale s kapacitou min. 12x1,5/2,0ml mikroskúmaviek, s rýchlosťou min. 500-2500 rpm, s orbitálnym pohybom min. 2,5mm, s LED displejom, riadenie mikroprocesorom, zobrazenie hodnoty rpm, zobrazenie ubehnutého času miešania, displej na zobrazenie času od 1sec. do 9999 min, s nastavením po sekude, hmotnosť do 5 kg" , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: "príslušenstvo k digitálnemu vortexu. Špecifikácia: držiak na 12x1,5/2ml mikroskúmaviek s nerezovej ocele, držiak na 24 x1,5/2ml mikroskúmaviek, 16x0,5ml mikroskúmaviek, 8x0,2ml mikroskúmaviek , držiak na 10ks skúmaviek s priemerom 9mm, 8ks skúmaviek s priemerom 13mm, držiak na 8ks skúmaviek s priemerom 14mm, 8ks skúmaviek s priemerom 19mm, držiak na 8ks skúmaviek s priemerom 25/29mm, 5ks skúmaviek s priemerom 20mm, držiak na banky, penový nástavec bez otvorov" , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: "HPLC kolóna.špecifikácia: sorbent kolóny RP C18 - sférický na báze kyslých, neutrálnych a bázických zlúčenín s vnútorným priemerom 4mm, dĺžkou 250mm, s veľkosťou častíc 5µm" , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: "Kanister na skladovanie kvaplaín. Špecifikácia: objem 10 L, materiál PP (autoklávovateľný a odolný voči teplotám -10+135°C s rozmermi min.250x389mm, s otvorom hrdla 64mm s uzáverom PP, s vypúšťacím ventilom PP, ktorý je primontovaný ku kanistru" , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 964,70 0% EUR 6. Apríl 2016 105966

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×