Obstarávanie

Zváračka CO2


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
900,00
Konečná suma(Bez DPH):
620,83
Zaplatené:
68.98%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42662000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

vysokovýkonná, profesionálna zváračka v ochrannej atmosfére CO2 vhodná pre údržbársku dielňu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: počet regulačných stupňov, Hodnota / charakteristika: 10; Technické vlastnosti: posuv drôtu, Hodnota / charakteristika: 4- kladka; Technické vlastnosti: základná výbava musí obsahovať zvárací horák dĺžky 4m a redukčný ventil s ohrevom, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: napájacie napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3x 400; Technické vlastnosti: istenie, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: rozsah zváracieho prúdu, Jednotka: A, Minimum: 30, Maximum: 215, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: napätie na prázdno, Jednotka: V, Minimum: 20, Maximum: 40, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: zvárací zaťažovateľ 100% pri 40°, Jednotka: A, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 170; Technické vlastnosti: rýchlosť podávania drôtu, Jednotka: m/min, Minimum: 1, Maximum: 25, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: priemer oceľového drôtu, Jednotka: mm, Minimum: 0,6, Maximum: 1, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NEBEX s.r.o. 1 745,00 20% EUR 4. Apríl 2016 105816

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×