Obstarávanie

Farba na vodorovné dopravné značenie , balotina, riedidlo, predformované pásky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
200 050,00
Konečná suma(Bez DPH):
103 472,22
Zaplatené:
51.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44811000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
na základe čiastkových výziev
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Farba je určená na vodorovné dopravné značenie pozemných komunikácií s rôznym povrchom (asfalt, betón); Toluénové riedidlo ako rozpúšťadlo

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: biela akrylátová farba- musí byť použiteľná do značkovacieho stroja HOFMANN H18, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: toluénové riedidlo- pre jednozložkové akrylátové náterové látky na vodorovné dop. značenie, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1- zložková akrylátová farba na vodorovné dopravné značenie rozpúšťadlová biela, Sinolack Lech alebo ekv. (1 bal.- 25 kg), Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100 000; Technické vlastnosti: farba vodou riediteľná biela (1 bal. - 25 kg), Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 000; Technické vlastnosti: balotina (1bal.- 25 kg), Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30 000; Technické vlastnosti: toluénové riedidlo (sud- 200 l ), Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7 000; Technické vlastnosti: predformovaná páska biela, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: predformovaná páska oranžová, Jednotka: m, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HELVET, s.r.o. 2 124 166,67 20% EUR 5. Apríl 2016 105811

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×