Obstarávanie

Tepovacie prístroje


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 512,00
Konečná suma(Bez DPH):
357,64
Zaplatené:
23.65%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42995000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Tepovací prístroj na údržbu podlahových krytín a čalúneného nábytku.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prístroj má mať robustnú schránku, odolnú voči nárazu, nerozbitnú a ľahko prenášateľnú., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výškovo prestaviteľné držadlo., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Výbava tepovacieho zariadenia:, Hodnota / charakteristika: striekacia hadica, hubica na čalúnenie, úzka podlahová hubica so sacou strierkou, hák na kábel

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Tepovací prístroj, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Objem nádrže na vodu, Jednotka: l, Minimum: 9, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výkon čerpadla, Jednotka: W, Minimum: 40, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 11, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 710, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 330, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 440, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 7 429,17 20% EUR 5. Apríl 2016 105807

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×