Obstarávanie

Domáce elektrospotrebiče


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Spišská katolícka charita
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 010,00
Konečná suma(Bez DPH):
656,25
Zaplatené:
64.97%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39710000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

domáce elektrospotrebiče

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Mraznička; s antibakteriálne upraveným tesnením a madlom. S funkciou automatického rozmrazovania., Hodnota / charakteristika: Rozmery: 153x60x65 cm; hmot. 68,5kg; energetická trieda A+; objem 214l; hlučnosť do 43dB; farba biela. Spotreba el.energie do 282kWh/rok. Mraziaci výkon min. 16kg/24 hod.; Technické vlastnosti: 2. Žehlička; s otvoreným držadlom pre jednoduchú manipuláciu. Stabilný stojan pre odkladanie žehličky. Bezpečnostná poistka proti prehriatiu. Svetelná signalizácia prevádzky a dosiahnutia teploty., Hodnota / charakteristika: Rozmery: 25 x 13 x 15,5 cm; hmotnosť 0.124 kg; príkon 1000W; prívodný kábel min. 3m. ; Technické vlastnosti: 3. Kuchynský robot; funkcie: hnetací hák, šľahacie a miešacie metly, priebehový krájač s krájacím, strúhacím a jemným strúhacím kotúčom, mlynček na mäso, mixér., Hodnota / charakteristika: Rozmery spotrebiča (mm): 282 x 280 x 271 mm; hmotnosť 8,4kg; príkon 700W; objem nerezovej misy 3,9l; prívodný kábel min. 1,1m; 4 rýchlostné stupne. Materiál: plast.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. 6-zásuvková mraznička BEKO FN 127420, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 2. suchá žehlička ETA 7246 90000 s nerezovou žehliacou plochou, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 3. mixér - multifunkčný kuchynský robot Bosch MUM 52131, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Daniel Krajčovič - INTERPAP 3 787,50 20% EUR 1. Apríl 2016 105614

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×