Obstarávanie

Dodávka automatických hliníkových dverí


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Fakultná nemocnica Nitra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
9 890,00
Konečná suma(Bez DPH):
7 333,33
Zaplatené:
74.14%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44221000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: PREVEDENIE STENY: - materiál, Hodnota / charakteristika: hliníková stena montovaná z profilu s tepelne prerušeným mostom zasklená izotermickým sklom; Technické vlastnosti: - farba profilu, Hodnota / charakteristika: štandardná biela; Technické vlastnosti: - farba výplne, Hodnota / charakteristika: číra ; Technické vlastnosti: prah, Hodnota / charakteristika: bezbariérové, na spodnej hrane osadená lišta s kefou; Technické vlastnosti: KRÍDLÁ POSUVNÝCH DVERÍ: - materiál, Hodnota / charakteristika: hliníkový profil min. hr.24 mm; Technické vlastnosti: - zasklenie, Hodnota / charakteristika: bezpečnostné izolačné sklo hr. 18 mm; Technické vlastnosti: otváranie dverí , Hodnota / charakteristika: jednosmerný elektromotor s prevodovkou, riadený riadiacou elektronikou, ktorá vyhodnocuje impulzy z vonkajšieho a vnútorného snímača pohybu osôb; Technické vlastnosti: DVERE: - vybavené prepínačom s funkciami, Hodnota / charakteristika: obojsmerná prevádzka, jednosmerná prevádzka vchod alebo východ, uzamknutie s elektrickým zámkom, stále otvorenie, zimná prevádzka, záložný zdroj; Technické vlastnosti: v cene je zahrnuté: , Hodnota / charakteristika: výroba, doprava a montáž automatických dverí, zaškolenie obsluhy, záručný servis 24 mesiacov; Technické vlastnosti: demontáž - vybúranie, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: montáž dverí do pripraveného otvoru, murárske vysprávky, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: preskúšanie funkčnosti výrobku: , Hodnota / charakteristika: poučenie o správnej obsluhe,údržbe a fyzické odskúšanie funkčnosti za účasti montéra a objednávateľa; Technické vlastnosti: odvoz a likvidácia pôvodných dverí, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: likvidácia stavebného odpadu vzniknutého inštaláciou dverí, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: doprava, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Dverný prvok šxv: 4750 mm x 2690 mm, pozostávajúci z 2 krídlových dverí , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Včelka - TASTE 3 8 800,00 20% EUR 5. Apríl 2016 105566

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×