Obstarávanie

pranie a chemické čistenie bielizne


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 499,16
Zaplatené:
83.31%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
98310000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
3260.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pranie bielizne v rozsahu, kvalite, podmienkach a lehotách uvedených v osobitných požiadavkách; Sortiment bielizne je uvedený v špecifikácii predmetu zákazky; Pranie s profesionálnymi pracími a pomocnými prostriedkami schválenými pre pranie bielizne; Čistenie bielizne; Žehlenie bielizne; Kompletná manipulácia s bielizňou, t.j. fyzické prevzatie použitej bielizne z miesta plnenia a fyzické odovzdanie vypranej bielizne zodpovedným pracovníkom na miesto plnenia - Mengusovce ; Triedenie bielizne podľa sortimentu v prepravných vozíkoch, podľa potrieb a požiadaviek objednávateľa ; Odvoz použitej bielizne v utorok a dovoz vyčistenej bielizne vo štvrtok týždenne do 8.00.hod.; Dodávateľ zodpovedá za bielizeň od prevzatia použitej bielizne na pranie a chemické čistenie na základe súpisu bielizne až do odovzdania vyčistenej bielizne

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Plachta , Jednotka: ks, Minimum: 50, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Obliečka na paplón, Jednotka: ks, Minimum: 50, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Obliečka na vankúš , Jednotka: ks, Minimum: 50, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Uteráky froté, Jednotka: ks, Minimum: 40, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Osuška froté , Jednotka: ks, Minimum: 20, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Montérky oranžové s reflexnými pásmi - blúza, Jednotka: ks, Minimum: 400, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Montérky oranžové s reflexnými pásmi - nohavice, Jednotka: ks, Minimum: 500, Maximum: 900, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Tričko oranžové s reflexnými pásmi, Jednotka: ks, Minimum: 100, Maximum: 400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: ochranná čiapka so šiltom, Jednotka: ks, Minimum: 5, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: plášť do dažďa oranžový s reflexnými pásmi, Jednotka: ks, Minimum: 10, Maximum: 50, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: bunda zimná zateplená s reflexnými pásmi, Jednotka: ks, Minimum: 100, Maximum: 350, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: montérky modré - blúza, Jednotka: ks, Minimum: 50, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: montérky modré - nohavice, Jednotka: ks, Minimum: 500, Maximum: 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: obrus 140 x 220, Jednotka: ks, Minimum: 2, Maximum: 10, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UEZ s.r.o. 1 4 199,00 20% EUR 4. Apríl 2016 105530

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×