Obstarávanie

náhradné diely na motorové píly a vyvetvovače


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 750,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 354,16
Zaplatené:
62.77%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34913000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
celok
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Náhradné diely na motorové píly a vyvetvovače

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Motorový olej pre 2taktné motory 1l, určený pre motorovú pílu STIHL, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Ekologický olej na mazanie reťaze 1l, určený pre motorovú pílu STIHL, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Žací silon, Ø3mm/240m, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Žací silon, Ø2,4mm/300m, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Žací silon, Ø2,7mm/300m, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Mazací tuk, určený pre motorové píly a krovinorezy, bal. = 220g, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Trojzub pre Husquarna 343 R, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Žacia hlava pre Husquarna T 45 X, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Žacia hlava Autocut 25-2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7; Technické vlastnosti: Žacia hlava Supercut 40-2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15; Technické vlastnosti: Uzáver nádrže pre Stihl 044, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Bubon spojky pre MS260, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Ložisko k bubnu spojky pre MS 260, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ŠTÝL EU s.r.o. 5 2 825,00 20% EUR 30. Marec 2016 105344

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×