Obstarávanie

Kancelársky nábytok-kreslá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
190,00
Konečná suma(Bez DPH):
129,16
Zaplatené:
67.97%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelársky nábytok - kreslá pre každodenné použitie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prevedenie , Hodnota / charakteristika: ekokoža/látkové čalúnenie, zaoblené tvarovanie; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: ekokoža čierna/látka - sivá melírovaná tkanina; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: kvalitné, pevné poťahové látky odolné voči oderu; Technické vlastnosti: Konštrukcia, Hodnota / charakteristika: drevo/drevo-trieska; Technické vlastnosti: Výplň, Hodnota / charakteristika: kvalitná polyuretánová pena; Technické vlastnosti: Prízemné klzáky zo spodnej strany, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Čistenie a dezinfekcia, Hodnota / charakteristika: bežné saponátové, ošetrujúce a dezinfekčné prostriedky

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Konferenčné kreslo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Celková výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 770; Technické vlastnosti: Výška sedenia, Jednotka: mm, Minimum: 450, Maximum: 500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 650; Technické vlastnosti: Celková hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 600; Technické vlastnosti: Nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 100, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Mitru , s.r.o. 3 155,00 20% EUR 24. Marec 2016 105076

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×