Obstarávanie

Montáž exteriérovej zateplenej priemyselnej rolovacej brány HORMANN Decotherm S classic vrátane príslušenstva.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
6 506,90
Zaplatené:
81.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44221310-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výmena nefunkčnej brány

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Externá rolovacia brána Hormann Decotherm S classic 5400x4200, Hodnota / charakteristika: 1ks; Technické vlastnosti: Núdzové ovládanie - núdzová ručná reťaz, Hodnota / charakteristika: 1ks; Technické vlastnosti: Príslušenstvo k pohonom (vedenie), Hodnota / charakteristika: 4600mm; Technické vlastnosti: Zabezpečenie zatvaracej hrany 445R SKS opto, Hodnota / charakteristika: 1ks; Technické vlastnosti: Povrchová úprava RAL 1011, Hodnota / charakteristika: 22,68m2; Technické vlastnosti: Pancierové obloženie a pozinkovanie celej brány, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Systém pre posúvanie hriadela , Hodnota / charakteristika: ZAK; Technické vlastnosti: Montáž , Hodnota / charakteristika: 1ks; Technické vlastnosti: Exteriérové vyhotovenie navíjacieho bubna, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Záruka , Hodnota / charakteristika: 5 rokov; Technické vlastnosti: Servis , Hodnota / charakteristika: do 24 hod

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
DMH Profi s.r.o. 1 7 808,28 20% EUR 23. Marec 2016 105036

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×