Obstarávanie

Horizontálne interiérové žalúzie a siete proti hmyzu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
520,00
Konečná suma(Bez DPH):
260,00
Zaplatené:
50.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39515430-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 97 zákona č. 25/2006 Z. z.
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Horizontálne interiérové žalúzie na ochranu pred slnkom a siete proti hmyzu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Horizontálne žalúzie, Hodnota / charakteristika: interiérové; Technické vlastnosti: farba lamiel, Hodnota / charakteristika: strieborná; Technické vlastnosti: farba profilu žalúzie, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: šírka lamely, Hodnota / charakteristika: min. 25 mm; Technické vlastnosti: ovládanie žalúzie, Hodnota / charakteristika: retiazkovým systémom; Technické vlastnosti: prevedenie, Hodnota / charakteristika: celotieniace; Technické vlastnosti: materiál lamely žalúzie, Hodnota / charakteristika: hliník; Technické vlastnosti: okenná sieť proti hmyzu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: rám siete , Hodnota / charakteristika: z extrudovaného hliníka; Technické vlastnosti: farba rámu siete, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: farba sieťoviny, Hodnota / charakteristika: sivá

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Horizontálne interiérové žalúzie, Jednotka: m2, Minimum: 22,4, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Okenné siete proti hmyzu, Jednotka: m2, Minimum: 4,70, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Včelka - TASTE 3 260,00 0% EUR 23. Marec 2016 104880

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×